Scholing Implementatie Evie
Wil jij starten met het inzetten van e-health bij jouw patiënten, maar weet je niet goed hoe je hiermee moet beginnen? Heb je al eens eerder met e-health gewerkt, maar merk je dat je het lastig vindt om patiënten gemotiveerd te krijgen of te houden? Of wil je gewoon meeluisteren naar wat het e-healthplatform van Evie te bieden heeft en hoe collega POH-GGZ deze inzetten voor hun patiënten?
Schrijf je dan in voor deze scholing ‘Werken met e-health van Evie’. In twee uur neemt POH-GGZ en e-health trainer Geert Sleutjens jou mee in o.a.:
- de mogelijkheden van de platforms van Evie
- hoe je e-health succesvol kunt inpassen in de zorg voor jouw patiënten én in jouw drukke spreekuur
- hoe je e-health bespreekt met jouw patiënten.
Tijdens de scholing zullen veel praktijkvoorbeelden en tips gedeeld worden vanuit de ruime ervaring van Geert met de inzet van e-health bij zijn patiënten. Daarnaast is er tijdens de scholing veel ruimte en aandacht voor jullie specifieke vragen en ervaringen.
Deze scholing wordt georganiseerd door Evie, in samenwerking met UNICUM.
Accreditatie: 2 punten (LV POH-GGZ)
Praktische informatie
- Opleider UNICUM Huisartsenzorg BV
- Datum
- Tijdstip - uur
- Locatie UNICUM Rembrandtlaan 1A, 3723 BG Bilthoven
- Beschikbare plekken 13